KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 6638157
nr 663 8157
Akvarell
1800-tal, strandmotiv, 20x32
Utrop:
100 kr
Såld:
600 kr
måndag 25 oktober 2010
kl 17:21:57
100 kr
300 kr
350 kr
550 kr
500 kr